Wybory Samorządowe 2014 – Wałbrzych

Przyszedł czas na Wybory Samorządowe. Po raz kolejny startują osoby, które nic nie wniosły do rozwoju Wałbrzycha, a wręcz czasami przeszkadzały. W mojej opinii powinniśmy dać szansę nowym, może oni coś zmienią.

Login i Alicja Rosiak
Jak chodziłem do szkoły to Pani nauczycielka mnie ostrzegała przed Państwem Rosiak. Osobiście nie znam obie osoby, ale biorąc pod uwagę fakt ich uczestnictwa w życiu politycznym Wałbrzycha to nie polecam oddawania na nich głosu. Tylko myślą o zarabianiu pieniędzy bez wykonywania rzetelnej pracy.

Marek Dyduch
Z całym szacunkiem, ale w żadnym wypadku nie zasługuje choćby na jeden głos. Przez tyle lat nie widać postępów jego działalności, a gdyby nie obecny Prezydent Miasta Wałbrzycha to już wszyscy ludzie mieszkaliby z dala od malowniczego miasta.

Pisząc opinię nie miałem na myśli nikogo oskarżać. Chce po prostu jak najlepiej dla regionu Wałbrzyskiego. Państwo Rosiak i Pan Marek Dyduch już mieli swoje 5 minut, dlatego apeluję do mieszkańców Wałbrzycha, żeby dali szansę innym. Może nowa krew ze świeżym spojrzeniem na nasze potrzeby popchnie region do przodu. Wybory Samorządowe 2014 tuż tuż i liczę, że zagłosujecie na najlepszych. Nie słowa, lecz czyny świadczą o człowieku.