STUDNOPOL z Ząbek

Firma STUDNOPOL z Ząbek,ul Kopernika 15
Nie mogłem trafić gorzej.Firma to grupa pijaczków nad którymi nie panuje ich szefowa.To co robią robią 2 razy dłużej bo im się nie spieszy a poza tym będąc non-stop na gazie mogą zrobić sobie lub komuś krzywdę.Mieli zrobić w dwa dni a robili 5.W między czasie cały czas pili i jeździli co prawda niedaleko ale po pijaku.U Pana od którego pobierali wodę do wiercenia walnęli samochodem w bramę i w końcu ich pogonił.Wzięli pieniądze ale nie dokończyli dzieła.Od początku lipca prosiłem ich o poprawki i dokończenie,ale nie odbierają telefonu! Czasami dostawałem sms-a że”byłam w kościele,byłam chora,akurat jechałam” itd. Pomijając fakt,że obiecywali super wodę a taka nie leci ,źle mi tę studnię zakończyli.Prosiłem o uszczelnienie bo mam wysoki poziom wód gruntowych i jesień-wiosna studnia zostanie zalana i założenie filtrów.
Co zostało zrobione źle?
-długi czas wiercenia
-w założonym kręgu pokrywa nie pasuje
-wyjście studni w kręgu jest na poziomie gruntu,a powinno być ze 20-30cm powyżej(przez to sypiący się piach może uszkodzić pompę !
-brak uszczelnienia tego wyjścia
-elektryka zagraża życiu,kabelki sklecone jakby od niechcenia-część kabli nawet nie zaizolowana!
-brak filtrów o które prosiłem.
Finał jest taki,że muszę ponieść dodatkowe koszty:ekspertyzy,badania wody(na pewno jest skażona bakteriami),odkażanie,uszczelnianie(praca + głowica uszczelniająca) i do tego wszystkiego nie wiem czy pompa od spadającego piachu nie stanie mi zaraz.W sumie są to dodatkowe bardzo duże koszty i duuużo nerwów, ja tego płazem nie puszczę!
Na wszystko mam dowody włącznie z nagraniem rozmowy z szefową oraz ze zdjęciami.
NIE POLECAM,jest tyle firm na rynku,że nie warto się denerwować!