REKLAMACJA GARNITURU VISTULA

Poniżej historia z zakupu i reklamacji garnituru Vistula oraz żenującej obsługi klienta w CH Renoma we Wrocławiu.
Zakupiłem garnitur Vistula w sklepie firmowym. Po pewnym czasie ponownie przymierzyłem w domu garnitur i na rękawie stwierdziłem dwie dziurki na wylot w materiale (najprawdopodobniej po klipsie antykradzieżowym).
Pojechałem do sklepu Vistula wymienić garnitur na nowy wolny od wad. Pani kierownik sklepu stwierdziła , że nie może wymienić mi garnituru ponieważ to ja sam zrobiłem sobie te dziurki i co najwyżej mogę złożyć reklamację. Do reklamacji muszę oprócz reklamowanej marynarki przywieźć spodnie – na pytanie po co przecież spodnie są OK i nie mają żadnych wad usłyszałem , że do reklamacji trzeba dostarczyć cały garnitur. Tak też uczyniłem przywożąc do sklepu cały garnitur. Poprosiłem o sprawdzenie i potwierdzenie , że garnitur nie był noszony i nie ma żadnych wad oprócz reklamowanej na marynarce co pani kierownik uczyniła i zapisała w formularzy reklamacji. Po dwóch tygodniach otrzymałem sms , że reklamacja została odrzucona a pismo wyjaśniające przyjdzie razem z garniturem. Pojechałem do sklepu odczytać odpowiedź na reklamację i tu następna niespodzianka. W piśmie napisano, że reklamację odrzucają bo uszkodzenie jest mechaniczne ale naprawiliśmy marynarkę niestety spodni nie udało się naprawić ( pomyślałem jakich spodni przecież spodnie były nie uszkodzone !!!!) ponieważ nie mamy już materiału na naprawę dziury w nogawce po wygryzieniu przez mola.
Moja irytacja sięgnęła zenitu. Oddałem im marynarkę do wymiany a oni mi przysyłają dziurawe spodnie !!!!!
Osobiście kierowniczka sklepu sprawdzała cały garnitur przy przyjmowaniu reklamacji i garnitur nie miał innych wad oprócz składanej w reklamacji. Na moje oburzenie pani kierownik sklepu stwierdziła, że ona nic nie wie i nie może i muszę złożyć reklamację. Przecież oddałem spodnie nie używane bez żadnych wad a wy teraz mi oddajecie dziurawe spodnie !!!!! To jest żenujące z waszej strony.
Kto w Vistuli uczył pracowników obsługi klienta i kto pozwala w taki sposób traktować klienta ?
Nie odebrałem garnituru ze sklepu i oczywiście złożę dalszą reklamację i jestem ciekaw co mi odpiszą czy przeproszą klienta za całą sytuację.
Już dawno nie spotkałem się z taką bezczelną obsługą klienta jak w Vistuli takiego traktowania klienta i udowadniania , że się nie jest wielbłądem.

PRZESTROGA DLA INNYCH KUPUJĄCYCH GARNITURY VISTULA – OGLĄDAJCIE DOKŁADNIE TO CO KUPUJECIE ,UWAŻAJCIE NA WADY MATERIAŁU – NIE WIERZCIE EKSPEDIENTOM , ŻE JAKOŚĆ WYKONANIA JEST WZOROWA BO NIE JEST.

SPRAWDZAJCIE KUPOWANY PRODUKT W PRZYMIERZALNI ALE I POZA NIĄ PONIEWAŻ W PRZYMIERZALNI W SKLEPACH JEST CIEMNIEJSZE ŚWIATŁO , ŻEBY KLIENT NIE ZAUWAŻYŁ EW WAD (praktyka stosowana w wielu sklepach).

JEŻELI ODDAJECIE NP. SPODNIE DO PRZERÓBKI ZABEZPIECZCIE SIĘ PISMEM , ŻE SPODNIE NIE MAJĄ ŻADNYCH WAD BO POTEM ODDADZĄ WAM USZKODZONE I POWIEDZĄ , ŻE TAKIE IM ODDALIŚCIE.

PO PRZERÓBCE SPODNI DOKŁADNIE OBEJRZYJCIE JE CZY NIE MAJĄ JAKIŚ WAD BO POTEM JEŻELI TE WADY ODKRYJECIE W DOMU BĘDĄ WAM WPIERAĆ, ŻE ZROBILIŚCIE JE SAMI .